Trener Sportingu: Bruno Fernandesa stać na jeszcze więcej

goal.com Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Bruno Fernandes po transferze do Manchesteru United robi prawdziwą furorę w barwach „Czerwonych Diabłów”. Portugalczyk od momentu przeprowadzki na Old Trafford jest najjaśniejszą postacią w ekipie Ole Gunnara Solskjaera.

Szkoleniowiec Sportingu Lizbona, Jorge Silas, widząc obecne występy swojego byłego piłkarza przekonuje, że 25-latka wciąż stać na znacznie więcej niż pokazuje.

W sześciu dotychczasowych meczach dla Manchesteru United, Bruno Fernandes zaliczył trzy bramki oraz dwie asysty. Rozgrywający został wybrany także najlepszym zawodnikiem lutego. Trener Sportingu jest pewien, że kibice „Czerwonych Diabłów” dostrzegli w Portugalczyku dopiero potencjał, a wachlarz jego możliwości jest znacznie większy.

– Czy były jakieś wątpliwości odnośnie jego transferu do Manchesteru United? Stać go na więcej. Wyobraźcie sobie go za kilka miesięcy, kiedy się zintegruje – mówi Silas.

– Obserwowałem go na treningu każdego dnia i wierzcie mi, że nigdy nie widziałem takiego piłkarza jak Bruno [Fernandes], który jeszcze godzinami pozostaje na boisku, aby ćwiczyć swoje strzały.

– Musiałem mu mówić, że już wystarczy. Kiedy wchodzi do zespołu pełnego dobrych piłkarzy, to normalne, że wiedzie mu się dobrze. Jest bardzo towarzyski i łatwo się przystosowuje – dodał trener Sportingu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze