Raport z Włoch: Juventus wycofuje się z walki o Jadona Sancho

Sport Witness Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Jadon Sancho w obecnym sezonie w 23 spotkaniach strzelił 14 goli i zanotował 15 asyst, a jego znakomite występy w Borussii Dortmund wzbudziły zainteresowanie wielu klubów.

Liczne doniesienia z Niemiec i Anglii od dłuższego czasu mówią o zainteresowaniu 19-latkiem ze strony Manchesteru United. Tymczasem według portalu Calciomercato, Juventus został poinformowany o możliwości pozyskania skrzydłowego w czerwcu.

Włoski portal podaje, że klub z Bundesligi chce zatrzymać nastolatka na jeszcze jeden rok, ale Sancho obecnie ma wiele ofert z innych zespołów. „Stara Dama” została poinformowana o możliwości nabycia usług 19-latka .

Sancho chciałby odejść z Borussii w lipcu, jednak włoski klub nie zamierza brać udziału w walce o angielskiego skrzydłowego.

Portal przypomina, że o Sancho nadal walczą Liverpool oraz Manchester United. Cena za 19-letniego skrzydłowego wynosi około 100 milionów euro.

W związku z tym Juventus miał odrzucić możliwość podpisania kontraktu ze skrzydłowym i rozważa inne możliwości. Ich podejście może się zmienić, tylko w przypadku, gdy Sancho jasno określi, że chciałby trafić do Turynu.

Pozostaje to mało prawdopodobne, ponieważ Sancho uważa „Premier League jako cel nr 1”. To powinno być zachętą dla „Czerwonych Diabłów”, które od dawna interesują się 19-letnim Anglikiem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze