Solskjaer nominowany do nagrody Menedżera Miesiąca w Premier League

manutd.com Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Bardzo dobra postawa Manchesteru United w ostatnich miesiącach nie pozostała niezauważona. Ole Gunnar Solskjaer został właśnie nominowany do nagrody Najlepszego Menedżera Miesiąca za okres marzec-czerwiec bieżącego roku.

Premier League nie rozdała nagród dla najlepszego zawodnika i menedżera miesiąca za marzec, w związku z tym, że w połowie marca zawieszono rozgrywki piłkarskie z powodu wybuchu pandemii koronawirusa i zostały wznowione dopiero w połowie czerwca.

W tym czasie Ole Gunnar Solskjaer zdołał zanotować trzy zwycięstwa (Manchester City, Sheffield United i Brighton) oraz dwa remisy (Everton, Tottenham). Konkurentami dla Norwega są menedżer Wolverhampton, Nuno Espirito Santo, szkoleniowiec Chelsea, Frank Lampard, oraz trener Newcastle United, Steve Bruce. Na Norwega możecie głosować tutaj.

Zdjęcie

Zdjęcie

Wcześniej władze Premier League poinformowały o nominacjach do nagrody Piłkarza Miesiąca za okres marzec-czerwiec. Wyróżnienie otrzymała dwójka “Czerwonych Diabłów” – Anthony Martial i Bruno Fernandes. Na Piłkarza Miesiąca swój głos możecie oddawać tutaj.

Zdjęcie

Obaj zawodnicy zostali także nominowani do nagrody Gola Miesiąca. Anthony Martial za trzecie trafienie w spotkaniu z Sheffield United, zaś Bruno Fernandes za swoją drugą bramkę w ostatniej potyczce z Brighton. Na gola miesiąca swoje głosy możecie oddawać tutaj.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze