Pierwsze treningi nowych rekrutów kadry U-18

manutd.com, Twitter Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Młodzieżowcy Manchesteru United wrócili w tym tygodniu do treningów po długiej przerwie w grze spowodowanej pandemią koronawirusa. Kampania 2019/2020 została dla Akademii skrócona i teraz młodzi zawodnicy przygotowują się już do nowego sezonu.

Podczas letniego okna transferowego klub z Old Trafford wzmacnia nie tylko pierwszą drużynę, ale też nierzadko swoją Akademię. Do klubu dołączyli latem m.in. napastnik Joe Hugill, obrońca Logan Pye oraz bramkarz Radek Vitek. Ponadto do zespołu U-18 na stałe przeniesieni zostali już polski bramkarz, Daniel Polkowski, obrońcy Rhys Bennett i Oliver Kilner, pomocnik Omari Farson oraz napastnik Shola Shoretire, występujący dotąd głównie w kadrze U-16.

Ponadto na treningu pojawili się już znani z regularnej gry w kadrze U-18 m.in. Anthony Elanga, Charlie Wellens, Charlie Savage (syn słynnego Robbiego Savage’a), Deji Sotona, Dillon Hoogewerf, Mateo Meija, Noam Emeran i oczywiście Hannibal Mejbri. Sesje przeprowadzane są jak zawsze pod pilnym okien opiekuna zespołu U-18, Neila Ryana.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze