Bruno Fernandes i Anthony Martial nominowani do PFA Fans Player of the Month za okres czerwiec-lipiec

Football Fancast Łukasz Pośpiech
Zmień rozmiar tekstu:

Dwóch zawodników Manchesteru United znalazło się w nominacjach do tytułu zawodnika okresu czerwiec-lipiec, jakie ogłosiło PFA. W szóstce wyróżnionych graczy znaleźli się Anthony Martial i Bruno Fernandes. Głosowanie trwa do 3 sierpnia.

Nic dziwnego, że szaleńczy pościg Manchesteru United za Top 4 został doceniony. Dlatego też w nominacjach znalazło się dwóch jego architektów. Bruno Fernandes był w “rozliczanym” okresie zaangażowany w dziewięć bramek zespołu, a Anthony Martial trafiał do siatki sześciokrotnie i cztery razy posyłał kolegom ostatnie podanie.

Stawka w plebiscycie jest bardzo wyrównana. Inni zawodnicy, którzy zgarnęli nominację to Michail Antonio – 8 trafień Anglika jamajskiego pochodzenia jest naprawdę imponujące. Kevin de Bruyne strzelił trzy bramki i dołożył tyle samo asyst, Christian Pulisić strzelał czterokrotnie i dwa razy asystował, a Raheem Sterling trafiał aż dziewięciokrotnie.

Głosować na zawodnika okresu czerwiec-lipiec można do poniedziałku 3 sierpnia. Swój głos można oddać na stronie footballfancast.com.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze