Fabrizio Romano: Man Utd kontaktował się z agentami Gabriela Magalhaesa

sebekseba Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Wiarygodny włoski dziennikarz w kwestii informacji dotyczących rynku transferowego, Fabrizio Romano, odniósł się do ostatnich spekulacji medialnych łączących obrońcę Lille, Gabriela Magalhaesa, z przeprowadzką na Old Trafford.

Jak przekazuje Fabrizio Romano, Manchester United faktycznie miał kontaktować się z przedstawicielami Brazylijczyka, ale jak na razie nie zdecydował się na żaden konkretny krok w stronę zatrudnienia 22-latka. O zawodnika ponoć walczy także Arsenal. Wszystkiemu przyglądać ma się też Napoli.

Arsenal znajduje się w wyścigu o tego zawodnika i rozpoczął już rozmowy z Lille. Napoli też jest nim zainteresowane, ale nie robi jeszcze żadnych ruchów, bowiem te zależą od przyszłości Koulibaly’ego. Z kolei Manchester United po prostu kontaktował się z agentami piłkarza, ale jak do tej pory nie rozmawiał z Lille – pisał Romano na swoim Twitterze.

– Nic nie zostało jeszcze zadecydowane. Nikt też nie osiągnął porozumienia w tej sprawie ani z Lille. Sam Gabriel Magalhaes czeka i rozważa różne opcje. Żadne warunki indywidualne nie zostały ustalone – dodał Włoch.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze