Gianluca di Marzio: Chris Smalling priorytetem dla Romy

sebekseba Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Dobrze zorientowany w rynku piłkarskim włoski dziennikarz, Gianluca di Marzio, przekonuje że głównym priorytetem transferowym Romy jest obecnie próba ponownego sprowadzenia do siebie obrońcy “Czerwonych Diabłów”, Chrisa Smallinga. Tym razem już na stałe.

Anglik występował w ekipie Romy cały miniony sezon na zasadzie wypożyczenia, wyłączając z tego sierpniowy terminarz kończący rozgrywki Ligi Europy, gdzie na dłuższy pobyt Smallinga w Rzymie nie zezwolił Manchester United.

Klub z Old Trafford miał wymagać od Romy satysfakcjonującej oferty ws. transferu definitywnego, ale takowej się nie doczekał. Sytuacja ma się jednak teraz znacząco zmienić, bowiem w ostatnich dniach klub ten oficjalnie wykupił amerykański miliarder, Dan Friedkin.

Rzymianie mają teraz ruszyć z ofensywą transferową, czego przykładem ma być będące na ostatniej prostej zatrudnienie pomocnika Chelsea, Pedro. Kolejnym na liście priorytetów ma być transfer właśnie Chrisa Smallinga.

Pedro już przybył do Rzymu. We wtorek rano przejdzie testy medyczne, a następnie podpisze trzyletni kontrakt. Jednak priorytetem menedżera Romy, Paulo Fonseki, jest ponowne zatrudnienia Chrisa Smallinga – mówił Di Marzio.

– Uważam, że Roma w najbliższych dniach złoży nową ofertę Manchesterowi United i postara się przekonać klub z Old Trafford, aby ten puścił Smallinga do Rzymu już na stałe – dodał.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze