Gianluca di Marzio: Man Utd włączył się do walki o Gabriela Magalhaesa

gianlucadimarzio.com Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak przekazuje włoski dziennikarz, Gianluca di Marzio, najbliższe 48 godzin może być decydujące dla przyszłości Gabriela dos Santosa Magalhaesa, urodzonego w 1997 roku środkowego obrońcy Lille.

Do tej pory w kontekście transferu 22-latka najczęściej wymieniało się dwa klubu – Napoli i Arsenal. Media sugerowały także zainteresowanie zawodnikiem ze strony Manchesteru United, ale nie było żadnych konkretów.

Jednak zdaniem Di Marzio, właśnie do takich konkretów miało dojść i “Czerwone Diabły” w ostatnich dniach miały poważnie włączyć się w walkę o pozyskanie Brazylijczyka. Przenosiny 22-latka do Napoli blokuje wciąż oczekujący na transfer z włoskiego klubu, prawdopodobnie do Manchesteru City, Kalidou Koulibaly.

Na ten moment więc faworytem do pozyskania Gabriela ma być Arsenal, który złożył Lille za Brazylijczyka ofertę 26 milionów euro i dodatkowe 4 miliony euro w bonusach. Propozycję tę miało wyrównać Napoli, a teraz do walki o zawodnika miał przystąpić także Manchester United. Więcej w tej sprawie powinno wyjaśnić się przez weekend.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze