Fabrizio Romano: Man Utd nie rozmawiał jeszcze z Lille ws. Gabriela Magalhaesa

gianlucadimarzio.com, Twitter Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak przekazuje dobrze zorientowany w rynku piłkarskim włoski dziennikarz, Fabrizio Romano, Manchester United pozostaje w kontakcie z przedstawicielami Gabriela Magalhaesa, ale jak dotąd nie rozpoczął jeszcze żadnych rozmów w tej sprawie z obecnym pracodawcą piłkarza, Lille.

Zdaniem Romano, to Arsenal wciąż przewodzi w wyścigu o podpis brazylijskiego środkowego obrońcy. Sam piłkarz miał jeszcze nie zdecydować o tym, gdzie będzie grał w przyszły sezonie. W walce o piłkarza wciąż liczy się Napoli, ale z uwagi na to, że między włoskim klubem i Manchesterem City nie doszło jeszcze do porozumienia ws. Kalidou Koulibaly’ego, to przedstawiciele z Neapolu wciąż wstrzymują się z ruchem ws. 22-latka.

Inny włoski dziennikarz, Gianluca di Marzio, również sugeruje, że Gabriel jest obecnie najbliższy transferu do Arenalu. Zdaniem żurnalisty, Manchester United będzie musiał wystosować do Lille lepszą ofertę niż ta od “Kanonierów” (26 milionów euro plus 4 miliony euro w bonusach), aby zapobiec przenosinom Brazylijczyka do Londynu. Sam zawodnik ma już nie mieć ochoty dłużej czekać na ruch Napoli.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze