Sky Sports: wypożyczenie Garetha Bale’a zamiast transferu Jadona Sancho?

Sky Sports Koss Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Golf, Walia, Manchester United? To możliwy scenariusz, jeśli wierzyć doniesieniom ze Sky Sports. Manchester United pozostaje otwarty na wiele opcji i jeśli transfer Jadona Sancho nie dojdzie do skutku, to być może „Czerwone Diabły” pokuszą się na wypożyczenie Garetha Bale’a z Realu Madryt.

Jadon Sancho pozostaje głównym celem transferowym Manchesteru United na to okienko transferowe. Zostały poczynione postępy w rozmowach z przedstawicielami zawodnika na temat prowizji dla agentów oraz warunków umowy indywidualnej, jednak Borussia Dortmund wciąż nie otrzymała oczekiwanych przez siebie 108 milionów funtów.

W związku z tą sytuacją klub z Old Trafford aktywnie rozgląda się za alternatywami i nie wykluczają pozyskania bardziej doświadczonego piłkarza na zasadzie wypożyczenia, aby wraz z nim sprowadzić innego – młodszego gracza.

Na początku tego miesiąca Gareth Bale przyznał w rozmowie ze Sky Sports News, że byłby otwarty na przenosiny do Premier League, gdyby Real Madryt zgodził się na taką transakcję. Byłby również zainteresowany transferem na Old Trafford, jednak klub musiałby wykazać, że faktycznie chce pozyskać 31-latka.

Bale nie chce być postrzegany jako opcja zapasowa, nie ukrywa jednak desperacji, aby opuścić giganta z La Liga i byłby gotów przejść do któregokolwiek z największych klubów, jeśli tylko zyskałby pewność, że faktycznie wyrażają nim zainteresowanie.

Klub z Madrytu nigdy oficjalnie nie wystawił Bale’a na sprzedaż, jednak są przygotowani na jego odejście na wypożyczenie w trakcie obecnego okienka transferowego. Według Sky Sports, ze względu na sytuację spowodowaną pandemią, hiszpański gigant jest zmuszony do wykonania takiego ruchu transferowego.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze