Dymitar Berbatow: Van de Beek odegra ważną rolę w dużych meczach Manchesteru United

MEN Łukasz Pośpiech
Zmień rozmiar tekstu:

Emerytowana “dziewiątka” Manchesteru United zdaje się być ogromnym fanem talentu Donny’ego van de Beeka. Zdaniem Bułgara zawodnik ten odegra istotną rolę w klubie z Old Trafford już w nadchodzącym sezonie.

Van de Beek jest jak dotąd jedynym letnim transferem Manchesteru United. 23-latek zdążył zadebiutować już w barwach “Czerwonych Diabłów” w przegranym towarzyskim spotkaniu z Aston Villą. Sobotni mecz z Crystal Palace będzie więc dla Holendra okazją, by zagrać w swoim pierwszym meczu o stawkę dla klubu z Old Trafford.

Berbatow jest pod wrażeniem umiejętności, jakie pokazał Holender i jasno stwierdza, że to wielki transfer. Napastnik przewiduje też zwycięstwo drużyny Solskjaera nad zespołem Roya Hodgsona.

– Mój zespół, United, wracają do gry w ten weekend i oczekuję od nich, że odbiorą punkty Crystal Palace w sobotę – mówił. – Widziałem Donny’ego van de Beeka, jak grał w towarzyskim meczu z Aston Villą, to było bardzo pozytywne, odegra wielką rolę w ważnych meczach w tym roku.

– Ludzie oczekują od niego wiele i od zespołu też – to Manchester United i za dużo czasu minęło, odkąd walczyli o tytuł – dodał Berbatow.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze