Di Marzio: Chris Smalling jednym z potencjalnych następców Milana Skriniara w Interze

gianlucadimarzio.com Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak donosi wiarygodny włoski dziennikarz, Gianluca di Marzio, Tottenham czyni usilne starania w celu pozyskania środkowego obrońcy Interu Mediolan, Milana Skriniara.

Reprezentant Słowacji często wymieniany był także w kontekście potencjalnego transferu do Manchesteru United. Jednak w ostatnich dniach jeden z dyrektorów Tottenhamu, Steve Hitchen, miał udać się do Mediolanu w celu spotkania z agentem piłkarza i opisania projektu, jaki realizuje obecnie klub z Londynu.

Inter oczekuje za swojego zawodnika 60 milionów euro, ale Tottenham liczy, że po wzmożonych negocjacjach w najbliższych dniach, uda się zbić cenę za Słowaka do 50 milionów euro (włączając w to bonusy). Jednak zdaniem Di Marzio, aby do tego doszło, musi jeszcze zostać wykonane znacznie więcej pracy między stronami niż dotychczas.

Di Marzio podaje dalej, że jeżeli Milan Skriniar dołączy w najbliższych dniach do Tottenhamu, to Inter będzie szukał zastępstwa dla Słowaka w osobie obrońcy Fiorentiny, Nikoli Milenkovicia. Potencjalną alternatywą dla tego ruchu ma być z kolei sprowadzenie Chrisa Smallinga z Manchesteru United, o którego cały czas zabiega Roma, ale jak na razie bez efektów.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze