Di Marzio: Man Utd prowadzi rozmowy z Edinsonem Cavanim i Luką Joviciem

gianlucadimarzio.com Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Wygląda na to, że Manchester United chciałby jeszcze przed zamknięciem okna transferowego wzmocnić swoją siłę rażenia w ataku. Zdaniem dobrze zorientowanego w piłkarskim rynku transferowym dziennikarza, Gianluki di Marzio, klub z Old Trafford ma rozmawiać z Edinsonem Cavanim oraz Luką Joviciem.

Di Marzio przekazuje, że przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” rozpoczęli rozmowy z byłym piłkarzem Paris Saint-Germain, Edinsonem Cavanim. 33-letni napastnik pozostaje wolnym zawodnikiem po tym jak jego kontrakt z Paryżanami wygasł wraz z końcem czerwca tego roku. Urugwajczyk kilka tygodni temu był bliski dołączenia do Benfiki, ale ostatecznie transfer ten upadł.

Jak jednak dodaje włoski dziennikarz, Cavani ma nie być jedynym napastnikiem, którego pod uwagę bierze Manchester United w kwestii wzmocnienia siły ofensywnej. Klub z Old Trafford miał wysłać do Realu Madryt zapytanie ws. dostępności Luki Jovicia. „Czerwone Diabły” miałyby preferować wypożyczenie 22-latka.

Serb trafił do Madrytu przed rokiem po bardzo dobrym sezonie w Eintrachtcie Frankfurt, ale nie ma za sobą udanego sezonu, w którym zdobył zaledwie dwa gole. „Czerwone Diabły” mają podjąć próbę pozyskania któregoś z dwójki wymienionych zawodników w ostatnim tygodniu okna transferowego.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze