Di Marzio: Roma wciąż negocjuje ws. Smallinga, Milan składa ofertę za Dalota

gianlucadimarzio.com Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak przekazuje wiarygodny włoski dziennikarz, Gianluca di Marzio, Roma wciąż próbuje dojść do porozumienia z Manchesterem United ws. transferu definitywnego Chrisa Smallinga. Anglik spędził na Stadio Olimpico poprzedni sezon i zaimponował ludziom z Rzymu.

Roma miała złożyć w ostatnich dniach Bradze ofertę wypożyczenia z opcją wykupu obrońcy tego klubu, Davida Carmo. Portugalczycy nie byli zainteresowani negocjacjami, bowiem niebawem mają podpisać nowy kontrakt z 21-latkiem, który zwiększy klauzule odstępnego zawodnika znacznie powyżej obecnych 20 milionów euro.

W związku z tym uwaga klubu z Rzymu ponownie miała zwrócić się w stronę defensora Manchesteru United, Chrisa Smallinga. Menedżer Romy, Paulo Fonseca, kilkukrotnie powtarzał, że chciałby dalej pracować z Anglikiem, który zebrał bardzo dobre recenzje za swoje występy na Stadio Olimpico podczas swojego wypożyczenia z zeszłego sezonu.

Zawodnik nie znajduje się już w planach Ole Gunnara Solskjaera, a klub z Old Trafford chętnie sprzeda piłkarza za “odpowiednią cenę”. Przy czym termin ten jest inaczej postrzegany przez obie strony, stąd jak dotąd nie udało się jeszcze dojść do porozumienia ws. transferu Smallinga.

Di Marzio podaje także, że Milan w miniony poniedziałek miał złożyć Manchesterowi United ofertę wypożyczenia z opcją wykupu ws. Diogo Dalota. “Czerwone Diabły” miały jednak odpowiedzieć, że są zainteresowane definitywnym wytransferowaniem Portugalczyka. Klub z Mediolanu ma obecnie zastanawiać się nad tą opcją.

Milan w kwestii wzmocnienia swojej defensywy interesować ma się także m.in. Wesleyem Fofaną, Nacho Fernandezem oraz Takehiro Tomiyasu. Wiadomo już na pewno, że ten pierwszy nie przeniesie się do Mediolanu, bowiem walkę o podpis piłkarza wygrało Leicester City.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze