Di Marzio: Roma prowadzi decydujące rozmowy ws. transferu Smallinga i wypożyczenia Dalota

gianlucadimarzio.com, Twitter Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak przekazał wiarygodny włoski dziennikarz, Gianluca di Marzio, o godz. 11:00 czasu polskiego w Trigorii rozpoczęło się spotkanie pomiędzy dyrektorami Romy a Jozo Palaciem – pośrednikiem, który negocjuje transfer Chrisa Smallinga do klubu z Rzymu.

Piątkowe negocjacje mają być kluczowe w kwestii ostatecznego zamknięcia transakcji związanej z powrotem Anglika na Stadio Olimpico, gdzie 30-latek spędził już cały ubiegły sezon na wypożyczeniu.

Sam Smalling jest chętny na powrót do Rzymu i czeka tylko na zielone światło od swoich przedstawicieli, aby móc wylecieć do Włoch na testy medyczne. Obecnie Anglik, wraz z Marcosem Rojo, trenują w Carrington, ale z dala od pierwszej drużyny Ole Gunnara Solskjaera.

Di Marzio przekazał także, że podczas spotkania poruszany ma być dodatkowo temat innego obrońcy “Czerwonych Diabłów”, Diogo Dalota. Roma ma być chętna wypożyczyć zawodnika, którym interesuje się ponoć także AC Milan. Mówi się jednak, że klub z Old Trafford preferowałby sprzedaż 21-latka, który przybył do drużyny z FC Porto zaledwie dwa lata temu.

Kolega po fachu Di Marzio, Fabrizio Romano, potwierdza te doniesienia. Porozumienie ws. transferu Chrisa Smallinga do Romy ma być bliskie (mówi się o kwocie ok. 16 milionów euro).

Włoski dziennikarz podał także, że zamiast Diogo Dalota w grę może wchodzić dodatkowo wypożyczenie Timothy’ego Fosu-Mensaha, ale zdaniem Di Marzio, klub z Rzymu ma preferować Portugalczyka.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze