Facundo Pellistri i Amad Diallo Traore zachwyceni transferami do Man Utd

Twitter, Instagram Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Dwójka nastoletnich skrzydłowych, która dość niespodziewanie w ostatni dzień letniego okna transferowego została ogłoszona nowymi piłkarzami Manchesteru United, Facundo Pellistri i Amad Diallo Traore, wyrazili za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych swój zachwyt z przenosin na Old Trafford.

– Jestem bardzo szczęśliwy z powodu tego nowego wyzwania i dumny z tego, że będę bronił tej niesamowitej koszulki. Dziękuję za wszystkie miłe powitalne wiadomości. Do boju, Diabły! – pisał Facundo Pellistri na swoim profilu na Twitterze.

Zawodnik pożegnał się też ze swoim byłym klubem, Penarolem, oraz wszystkimi osobami, które tam spotkał przez 7 lat gry w tej drużynie, a także z kibicami tej drużyny.

– To było siedem niezapomnianych lat. Odchodzę jako pokolenie z 2001 roku, w którym zaszczepiono wspaniałe wartości. Do tego nigdy nie zapomnę okresu gry w Frist Division. Dzięki, że zawsze dla mnie byliście. Przyjemnością było noszenie tych barw. Dzięki za wszystko. Do zobaczenia, gdy kiedyś wrócę – pisał.

Wiadomo już, że Urugwajczyk będzie grał na Old Trafford z numerem 28. Media sugerują, że obchodzący w grudniu swoje 19. urodziny zawodnik, zostanie od razu włączony do pierwszego składu.

Z kolei skrzydłowy Atalanty, Amad Diallo Traore, który z powodu konieczności dopełnienia wszelkich formalności na Old Trafford trafi dopiero w styczniu przyszłego roku, wstawił na swój profil na Instagramie zdjęcie z Paulem Pogbą z 2015 roku, gdy jeszcze Francuz był zawodnikiem Juventusu, określając swoje przenosiny do “Czerwonych Diabłów” spełnieniem marzeń.

Przeczytaj również:  "Daily Mail": Man Utd rozważa złożenie oferty za Sasę Kalajdzicia

– Nie można nigdy przestać marzyć, ponieważ gdy czasami myślisz, że wszystko jest niemożliwe, to staje się to możliwe dla ciebie. Przepraszam za mój niezbyt idealny angielski – pisał Iworyjczyk.

https://www.instagram.com/p/CGDBRfphldv/

https://www.instagram.com/p/CF-ax31BlLL/

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze