ESPN: Marcus Rashford najbardziej “trollowanym” piłkarzem Premier League

ESPN UK Frank Dzieniecki
Zmień rozmiar tekstu:

Jeżeli zastanawialiście się kiedyś kto jest najbardziej wyśmiewanym na Twitterze zawodnikiem z Premier League, to z pomocą przychodzi wam ranking przygotowany przed paroma dniami przez ESPN UK. Brytyjski portal postanowił sprawdzić kto był najbardziej ,,trollowanym” piłkarzem z angielskich boisk w okresie od 6 sierpnia do 15 września tego roku i przedstawił wyniki w procentach.

Trzeba przyznać, że wyniki owego badania są dość zaskakujące. Na pierwszym miejscu bowiem znalazł się napastnik ,,Czerwonych Diabłów” – Marcus Rashford. Aż 28,5% tweetów dotyczących Marcusa ma negatywny wydźwięk.

Rashford w ostatnim czasie na pewno poszukuje sposobu na powrót do optymalnej dyspozycji na boisku, jednak jego charytatywne działania pozaboiskowe związane z pandemią koronawirusa poddają w mocną wątpliwość wiarygodność przeprowadzonych badań.

Dwa kolejne miejsca na podium zajęli gracze naszego rywala zza miedzy. 24,7% negatywnych tweetów to ,,wynik” skrzydłowego ,,Obywateli” Raheema Sterlinga, natomiast 22% uzyskał trzeci w tej niechlubnej klasyfikacji Gabriel Jesus.

Na dalszych pozycjach plasują się m.in. Harry Kane, Dele Alli, czy David Luiz. Zestawienie zamyka bramkarz drużyny z Old Trafford – David De Gea.

Biorąc pod uwagę, że w wyliczeniach ESPN zabrakło miejsca dla chociażby będącego totalnie pod formą Harry’ego Maguire’a, czy też ulubieńca Twittera, Kepy Arrizabalagi, trzeba powyższe wyniki postrzegać ze sporym dystansem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze