BBC: Manchester United przedłużył kontrakt z Paulem Pogbą do 2022 roku

BBC, Twitter Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United aktywował klauzulę przedłużenia kontraktu o kolejny rok
z Paulem Pogbą parę tygodni przed jego wypowiedzią na temat chęci gry w Realu Madryt. Umowa Francuza wygaśnie 30 czerwca 2022 roku – informuje na swoim koncie na Twitterze dziennikarz BBC, Simon Stone.

Paul Pogba kilka dni temu na zgrupowaniu reprezentacji Francji podczas jednej z z rozmów z mediami po raz kolejny przyznał, że jego marzeniem jest gra pewnego dnia dla Realu Madryt. Przed aktywowaniem klauzuli, kontrakt Pogby wygasał wraz z końcem czerwca 2021, więc w styczniu pomocnik mógłby rozmawiać z innymi klubami w sprawie kontraktu.

Klub z Old Trafford chciał uniknąć tej sytuacji, dlatego zdecydował się na automatyczne przedłużenie jego umowy o kolejnych dwanaście miesięcy.

Ole Gunnar Solskjaer odniósł się do przyszłości Francuza w Manchesterze United oraz zasugerował przedłużenie kontraktu ze swoim najdroższym zawodnikiem podczas spotkania z dziennikarzami przed meczem z Newcastle United.

– Wiecie, że Paul [Pogba] jest naszym piłkarzem i będzie tutaj przez kolejne dwa lata. Jestem pewny, że Paul skupia się na tym, aby dawać z siebie wszystko, reprezentując nasz zespół.

– Chcemy oglądać najlepsze wydanie Paula, więc jestem pewny, że w ciągu tych najbliższych dwóch lat, wydobędziemy z niego to, co najlepsze – mówił Norweg na przedmeczowej konferencji prasowej.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze