Zmiana w kalendarzu gier rozgrywek EFL Trophy

manutd.com Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Mecz Manchester United z Morecambe w EFL Trophy został przesunięty. Kadra U-21 prowadzona przez Neila Wooda początkowo miała się zmierzyć z czwartoligowym zespołem we wtorek 10 listopada, jednak data ta uległa zmianie i spotkanie zostanie rozegrane 18 listopada (środa).

Zespół zaliczył świetny początek turnieju, pokonując dwa lokalne zespoły w Grupie B. Najpierw przekonywujące zwycięstwo 6:0 nad Salford City, po bramkach Hannibala Mejbriego, Arnaua Puigmala, Charliego McCanna, Anthony’ego Elangi i dwóm trafieniom Marka Helma.

Następnie po remisie 0:0 z Rochdale na Crown Oil Arena zespół Neila Wooda zdobył dwa cenne punkty, bowiem okazał się lepszy w konkursie rzutów karnych. Bramkarz “Czerwonych Diabłów”, Ondrej Mastny, obronił dwie jedenastki wykonane przez rywali.

Mecze EFL Trophy stanowią cenne doświadczenie dla młodych zawodników i jest to drugi sezon, w którym mogą rywalizować w tych rozgrywkach.

Dodatkowo zawodnicy zespołu U-23 w piątkowy wieczór zmierzą się na własnym terenie z Evertonem w ramach rozgrywek 1. dywizji Premier League 2. To spotkanie na żywo będzie można obejrzeć na MUTV.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze