Aaron Wan-Bissaka został ojcem

futballnews.com, Instagram Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Aaron Wan-Bissaka został po raz pierwszy tatą, o czym poinformował sam za pośrednictwem relacji na swoim koncie na Instagramie. 22-letniemu piłkarzowi i jego partnerce miała urodzić się córeczka.

Prawy obrońca “Czerwonych Diabłów” w ostatnich dniach stał się obiektem obyczajowego skandalu w brytyjskich brukowcach, które informowały o tym, że jego długoletni związek rozpadł się po tym, jak jego partnerka (Rhianna Bentley) miała dowiedzieć się o zdradzie piłkarza z amerykańską modelką (Marliesią Ortiz), a także oczekiwanym dziecku z inną kobietą.

Wan-Bissaka nie miał jednak zamiaru ukrywać faktu, że został ojcem i poinformował o tym za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

Instagram

Wan-Bissaka nie zaprezentował jednak zdjęcia mamy swojego dziecka, ale media sugerują, że jest nią kobieta o imieniu April, która na Instagramie posługuje się pseudonimem Avril _UK.

Instagram

Niewykluczone, że w związku z powitaniem na świecie swojego pierwszego potomstwa, Aaron Wan-Bissaka otrzyma wolne od Ole Gunnara Solskjaera i nie pojawi się w kadrze na środowy mecz Ligi Mistrzów przeciwko RB Lipsk.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze