“MEN”: Timothy Fosu-Mensah otrzymał propozycję nowej umowy od Man Utd

MEN Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak przekazuje Samuel Luckhurst z “Manchester Evening News”, Ole Gunnar Solskjaer chciałby zatrzymać u siebie Timothy’ego Fosu-Mensaha. Kontrakt Holendra wygasa za 7 miesięcy.

Zdaniem Samuela Luckhursta z “MEN”, Manchester United zaoferował swojemu prawemu obrońcy nową umowę pomimo tego, że zawodnik zaliczył łącznie cztery występy od pierwszych minut w seniorskiej drużynie “Czerwonych Diabłów” na przestrzeni ostatnich 3,5 lat.

Kilka klubów miało już wyrazić zainteresowanie Fosu-Mensahem. 22-latek będzie miał możliwość negocjowania umowy przedwstępnej z zagranicznymi klubami już w styczniu, aby odejść za darmo latem. Niemniej Solskjaer miał przekazać Holendrowi, że chce, aby ten został na Old Trafford.

Manchester United przed tym sezonem skorzystał z opcji automatycznego przedłużenia o rok obecnej umowy Holendra. Na początku roku Fosu-Mensah zmienił swojego agenta, a we wrześniu znalazł się nawet w prowizorycznym składzie Holandii u Franka de Boera, choć ostatecznie nie udał się na zgrupowanie.

Solskjaerowi miało imponować nastawienie Fosu-Mensaha na treningach po lockdownie, przez co Holender otrzymał swoje szanse od Norwega i też przedłużono wygasającą wówczas w czerwcu jego umowę. 22-latek niespodziewanie prześcignął w hierarchii prawych obrońców w klubie z Old Trafford Diogo Dalota, który udał się na wypożyczenie do AC Milan.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze