Christian Falk: Mino Raiola pod presją Paula Pogby i groźbą utraty swojego klienta

Twitter Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Pomimo, że Manchester United odpadł z Ligi Mistrzów po porażce z RB Lipsk w środku tego tygodnia, większość rozmów w mediach na temat wydarzeń klubu z Old Trafford w ciągu ostatnich dni w rzeczywistości nie dotyczyła zmagań klubu na boisku.

Zamiast tego uwaga skupiała się na przyszłości Paula Pogby, po wywiadzie, którego udzielił agent piłkarza, Mino Raiola. Przemawiając w rozmowie dla włoskiego dziennika “Tuttosport”, mówił:

– Mogę powiedzieć, że to koniec Paula Pogby w Manchesterze United. Paul nie jest szczęśliwy w Manchesterze United, ponieważ nie jest już w stanie wyrażać siebie w sposób, w jaki by chciał i tak, jak powinien. Paul potrzebuje nowego zespołu, zmiany otoczenia. Jest związany umową na następne 18 miesięcy, która wygaśnie latem 2022 roku.

Pomimo wypowiedzi Raioli, Pogba wystąpił we wtorek przeciwko Lipskowi, trafiając do bramki po rzucie rożnym, po tym jak wszedł na boisko z ławki rezerwowych i gdy Manchester United desperacko szukał wyrównania na Red Bull Arena.

Jednak wydaje się teraz prawie pewne, że czas 27-latka w Manchesterze wkrótce dobiegnie końca, a jedyne pozostające do rozwiązania pytanie dotyczy tego, kiedy dokładnie skończy się jego przygoda na Old Trafford.

Real Madryt i Juventus od dawna wyrażają zainteresowanie pomocnikiem, a dyrektor sportowy “Bianconeri”, Fabio Paratici, przyznał, że klub nadal „kocha” swojego byłego piłkarza.

Jak wspomniano powyżej, jeśli wierzyć najnowszym spekulacjom wypływającym z europejskich mediów, to nie można wykluczyć, że transfer dojdzie do skutku już w przyszłym miesiącu.

Jak ujawnił uchodzący za wiarygodne źródło Christian Falk z niemieckiego “SportBILD”, Pogba naciska na Mino Raiolę, aby ten znalazł mu nowy klub tak szybko, jak to możliwe.

W rzeczywistości Francuz jest tak zdesperowany, aby ruszyć dalej, więc sugeruje się, że rozważy rozstanie ze swoim wieloletnim agentem, jeśli nie uda mu się wynegocjować kontraktu z nowym klubem w najbliższej przyszłości.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze