Raport z Hiszpanii: Valencia uzgodniła transfer Sergio Romero trzy tygodnie temu, ale z niego zrezygnowała

Sport Witness [za: cope.es] Oliwer Jadczak
Zmień rozmiar tekstu:

Po mianowaniu Deana Hendersona na zastępcę Davida de Gei wiadomo było, że Sergio Romero w klubie z Old Trafford nie będzie już dostawał szans na grę.

Reprezentant Argentyny nie znalazł w lecie drogi wyjściowej z klubu, a jego zerowy dorbek występów w tym sezonie jedynie przybliża go do ewentualnego transferu. W ostatni weekend pojawiła się informacja, że całkiem realny wydaje się być transfer zawodnika na Półwysep Iberyjski. Zdaniem hiszpańskiego “Cope”, Valencia była blisko zagwarantowania sobie kupna Romero już w styczniu.

Według reportera Hugo Ballestera, kontuzja Jaspera Cillessena zachęciła klub z Estadio Mestalla do ściągnięcia piłkarza “Czerwonych Diabłów”. Z artykułu wynika, że Valencia dopięła formalności już trzy tygodnie temu.

Trenerzy hiszpańskiej drużyny ostatecznie jednak mieli wycofać się z tego transferu. Nie podano także dokładnej kwoty, która miałaby znaleźć się na koncie Manchesteru United.

Kontrakt Romero wygasa wraz z końcem tego sezonu, lecz biorąc pod uwagę jego potrzebę gry, to transfer zawodnika w zimowym okienku transferowym nie będzie żadnym zaskoczeniem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze