Życzenia świąteczno-noworoczne od redakcji ManUtd.pl

własne redakcja Redakcja ManUtd.pl
Zmień rozmiar tekstu:

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku redakcja serwisu internetowego ManUtd.pl pragnie złożyć wszystkim Czytelnikom serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń.

Tegoroczne Święta i Sylwester będą nieco inne od tych, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Być może nie w tak licznym gronie, być może nie tak huczne, być może spędzane w innych miejscach.

Życzymy Wam spokojnych Świąt, rodzinnej atmosfery wokół wigilijnego stołu, mnóstwa prezentów pod choinką oraz odpoczynku od codziennych obowiązków. Życzymy Wam też, by jak najszybciej wróciła normalność, za którą wszyscy tak bardzo tęsknimy.

Mamy nadzieję, że nadchodzący rok 2021 przyniesie Wam wiele powodów do zadowolenia i uśmiechu – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Sukcesów życzymy także piłkarzom i menedżerowi Manchesteru United – oby kolejny rok przyniósł dalszy rozwój utalentowanych wychowanków, Old Trafford ponownie stało się twierdzą nie do zdobycia (wyniki na wyjazdach są OK), a trybuny “Teatru Marzeń” na nowo mogły wypełniać się po brzegi. Wreszcie niech Ole Gunnar Solskjaer kontynuuje budowę drużyny zdolnej do walki o najwyższe trofea. Być może już w 2021 uda się uzupełnić klubową gablotę?

Mimo narzucanych nam nakazów i zakazów, jedno się nie zmienia. Święta w Premier League to koniecznie Święta z Boxing Day. Sprawmy, by najbliższe były po prostu wyjątkowe – na tyle, na ile to możliwe. A już w sobotę… widzimy się na meczu z Leicester City!

DIABELSKICH ŚWIĄT!

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze