“MEN”: pięciu zawodników drużyny U-23 trenuje z pierwszym zespołem Man Utd

Manchester Evening News Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Menedżer Ole Gunnar Solskjaer aktualnie skupia się na przygotowaniach zespołu do nadchodzącego meczu ligowego z Wolverhampton. Norweg postanowił zareagować na aktualne problemy kadrowe i przesunął kilku zawodników zespołu U-23 do drużyny seniorów – informuje dziennikarz Samuel Luckhurst, piszący dla “Manchester Evening News”.

Facundo Pellistri, Ethan Laird, Anthony Elanga, Shola Shoretire oraz Will Fish trenowali w niedzielę z pierwszym zespołem, który przygotowuje się do ostatniego meczu w 2020 roku. Cała piątka występuję regularnie w podstawowej “jedenastce” ekipy trenera Neila Wooda.

Większość zawodników, którym przyszło zagrać w zremisowanym 2:2 pojedynku z Leicester City, była nieobecna na treningu. Prawdopodobnie przebywali wtedy na sesji regeneracyjnej, ze względu na bardzo napięty terminarz meczowy.

Możliwe, że Ole Gunnar Solskjaer ponownie zostanie zmuszony do zmienienia wyjściowego składu. W meczu na King Power Stadium menedżer zaskoczył wystawiając do gry Erica Bailly’ego oraz Daniela Jamesa. Warte odnotowania jest to, że na zdjęciach z treningu widać Aarona Wan-Bissakę, który opuścił dwa ostatnie występy “Czerwonych Diabłów”.

Do bocznego obrońcy w Carrington dołączyli: 18-letni urugwajski skrzydłowy Pellistri, wszechstronny napastnik Elanga, środkowy obrońca Fish, powracający po kontuzji Laird oraz zaledwie 16-letni, perspektywiczny napastnik Shoretire.

Przypomnijmy, że podopieczni Solskjaera tracą aktualnie pięć punktów do lidera tabeli Liverpoolu, jednak “Czerwone Diabły” w dalszym ciągu mają do rozegrania jeden zaległy mecz.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze