Media: Manchester United obserwuje pomocnika Lille

Twitter Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Zdaniem wiarygodnych dziennikarzy z Francji i Włoch, Manchester United zainteresowany jest Boubakarą Soumarem i bacznie przygląda się młodemu zawodnikowi Lille.

Według wiarygodnego francuskiego dziennikarza, Mohameda Bouhafsi, który pracuje aktualnie m.in. dla francuskiego radia RMC Sport, Manchester United obserwuje rozwój młodego Boubakarę Soumare’a, lecz nie podjęto jeszcze żadnych rozmów w sprawie ewentualnego transferu pomocnika.

21-latek gra na pozycji środkowego pomocnika i w tym sezonie zaliczył już 16 występów w seniorskiej drużynie Lille. Jest wychowankiem szkółki Paris Saint- Germain.

Informację o obserwacji młodego pomocnika przez „Czerwone Diabły” potwierdził też włoski dziennikarz, Fabrizio Romano. Dodał on, że Manchester United oprócz młodego utalentowanego Francuza obserwuje także Maxa Aaronsa, prawego obrońcę z Norwich City.

Lille ma wyceniać swojego podopiecznego na 35 milionów euro, jednak „Czerwone Diabły” nie mają być zainteresowane ściągnięciem 21-latka już w tym okienku. To samo tyczy się wspomnianego Aaronsa.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze