Paul Pogba z nominacją do nagrody najlepszej bramki w grudniu w Premier League

Twitter Jakub Brzyski

Trafienie Paula Pogby z grudniowego meczu z West Hamem zostało nominowane do bramki miesiąca Premier League.

Aktualny mistrz świata zdobył bardzo ważną bramkę na 1:1 w meczu z West Hamem, który odbył się 5 grudnia ubiegłego roku. Podopieczni Solskjaera przygrywali 0:1 od 38. minuty po trafieniu Tomasa Souceka. „Czerwone Diabły” na wyrównanie musiały czekać aż do drugiej połowy, kiedy to Paul Pogba w 65. minucie popisał się świetnym uderzeniem zza pola karnego.

Mecz ostatecznie 3:1 wygrał Manchester United po raz kolejny dokonując „comebacku”. Bramki dla „Czerwonych Diabłów” w meczu z West Hamem zdobyli jeszcze Marcus Rashford oraz Mason Greenwood.

Paul Pogba o nagrodę bramki miesiąca powalczy z Hueng-minem Sonem (Tottenham), Jamesem Maddinsonem (Leicester), Jackiem Harrisonem (Leeds), Sebastienem Hallerem (West Ham/Ajax), Mohammedem Salahem (Liverpool) oraz Alwarem El Ghazim (Aston Villa).