Raport z Hiszpanii: Manchester United obserwuje napastnika Rapidu Wiedeń

Defensa Central Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Według hiszpańskiego portalu Defensa Cantral Manchester United obserwuje 17-letniego napastnika Rapidu Wiedeń, Yusufa Demira.

Redaktorzy z Defensa Central dowiedzieli się ze źródeł bardzo bliskich graczowi, że zawodnik jest po pierwszych rozmowach z Realem Madryt, bowiem fanem talentu Austriaka ma być Zinedine Zidane. 17-latek błyszczy w seniorskiej piłce i nic dziwnego, że zainteresowanie jego usługami zaczyna wyrażać coraz więcej klubów.

Początkowo zainteresowanie pozyskaniem gracza przejawiała FC Barcelona, jednak to Manchester United jest zespołem, który najbardziej śledzi poczynania młodego napastnika. “Czerwone Diabły” prowadzą jak na razie wewnętrzne rozmowy w sprawie pozyskania Yusufa Demira. Jednak zespół z Old Trafford nie przedstawił klubowi ze stolicy Austrii żadnej oficjalnej i wiążącej oferty.

Rapid Wiedeń wycenił swojego zawodnika na około 10 milionów euro. Austriak dotychczas rozegrał 17 meczów w tym sezonie, w których czterokrotnie pokonywał bramkarza rywali oraz dwukrotnie asystował przy trafieniach kolegów.

Yusuf Demir ma wiele ofert, ale jak na razie nie zdecydował się na wybranie konkretnej. Austriak woli skupić się na dalszym rozwoju, aby zainteresowanie jego osobą nie zmalało z czasem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze