Leon Bailey alternatywą dla Jadona Sancho w Manchesterze United?

Twitter sebekseba Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak donosi całkiem nieźle poinformowany w kwestiach Manchesteru United Jonathan Shrager, klub z Old Trafford ma wykazywać prawdziwe zainteresowanie pozyskaniem ofensywnego zawodnika Bayeru Leverkusen, Leona Baileya.

Temat transferu Jamajczyka na Old Trafford nie jest zresztą wcale niczym nowym, bowiem już od kilku sezonów nazwisko 23-latka przewija się w medialnych spekulacjach otaczających Manchester United.

Po nieco słabszym poprzednim sezonie w Bayerze Leverkusen i jednoczesnym skupieniu się “Czerwonych Diabłów” na próbach pozyskania Jadona Sancho z Borussii Dortmund, temat transferu Leona Baileya na Old Trafford ucichł.

Jednak po tym, jak w minione lato Kai Havertz zamienił ekipę “Aptekarzy” na Chelsea, Bailey ponownie wyrósł w tym sezonie na kluczową postać Bayeru. W związku z tym, że Manchester United ostatecznie nie pozyskał Sancho, a Jamajczyk biega głównie po prawym skrzydle, zainteresowanie 23-latkiem ze strony klubu z Old Trafford miało ponownie nabrać ożywienia.

Jak jednak donosi Jonathan Shrager, transfer Baileya będzie bardziej prawdopodobny dopiero latem aniżeli w obecnym oknie transferowym. Jamajczykiem mają być też zainteresowane inne kluby Premier League, więc “Czerwone Diabły” mają się spodziewać sporej konkurencji.

Tymczasem wiele źródeł utrzymuje, że wciąż priorytetowym celem Manchesteru United do wzmocnienia pozycji prawoskrzydłowego pozostaje Jadon Sancho.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze