Solskjaer: nie rozmawiałem jeszcze na temat przedłużenia kontraktu

manutd.com Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Dobra forma Manchesteru United w ostatnich tygodniach i pierwsze miejsce w lidze oraz wyeliminowanie Liverpoolu w FA Cup sprawiły, że na wideokonferencji prasowej z udziałem Norwega zamiast pytań o potencjalne zerwanie obowiązującej go umowy z klubem z Old Trafford, zaczęto pytać o jej potencjalne przedłużenie.

Obecny kontrakt Ole Gunnara Solskjaera obowiązuje do końca sezonu 2021/22, a sam Norweg przyznaje, że na ten moment nie prowadził jeszcze rozmów z władzami klubu z Old Trafford o tym, co dalej i skupia się na wykonywaniu swoich codziennych obowiązków.

– Nie rozmawialiśmy jeszcze na ten temat. Dla mnie najważniejsze jest po prostu wykonywanie dalej swojej pracy najlepiej jak potrafię – mówił Norweg.

Przy okazji Solskjaer przekazał jednak, że pozostaje w stałym dialogu z Edem Woodwardem i właścicielami klubu, rodziną Glazerów, z którymi wspólnie snują długoterminowe plany na Manchester United. Norweg podziękował też swoim przełożonym za wsparcie, które otrzymał, w szczególności w tych trudnych momentach, jakie zdarzało mu się przeżywać u sterów klubu z Old Trafford.

– Mówiłem to wiele razy, że spoglądamy na nasz skład, na naszą sytuację, w której się aktualnie znajdujemy i układamy długoterminowy plan. Klub wiedział, że będą trudne okresy. Musieliśmy pozostać silni, silni mentalnie, a władze klubu pokazały, że są bardzo silne i stabilne. Oczywiście jestem bardzo wdzięczny za to, że komunikacja między nami jest przez ten cały czas bardzo otwarta i szczera – mówił dalej Norweg.

– Wiedzieliśmy, że będziemy przechodzić przez trudne i niejednolite okresy gry. Przez ten cały czas miałem dobre wsparcie ze strony klubu, władze zachowały się bardzo stabilnie, za co jestem im bardzo wdzięczny, ponieważ przechodziliśmy przez dwa czy trzy bardzo złe okresy gry – dodał.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze