David Ornstein: West Ham bardzo bliski sfinalizowania przenosin Jesse Lingarda

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Zimowe okienko transferowe powoli zbliża się do końca, a fani Manchesteru United nadal nie wiedzą jacy gracze ich klubu opuszczą w najbliższych dniach Old Trafford.

Jak podaje dziennikarz The Athletic David Ornstein, najprawdopodobniej Jesse Lingard przeniesie się na zasadzie wypożyczenia do West Hamu United. Zespół Davida Moyesa za cały ruch zapłaci około jeden milion funtów, jest to o wiele niższa kwota niż ta, którą na samym początku wymagał zespół z Old Trafford.

Kluby z Premier League mogą mieć wypożyczonych jednocześnie tylko dwóch zawodników z innych zespół grających w Anglii. Aktualnie ten przepis blokuje przenosiny Jesse Lingarda do “The Hammers”, dlatego zespół Davida Moyesa spróbuje pozyskać na stałe Saida Benrahmę, który wypożyczony jest do West Hamu z Brentfordu. Po sfinalizowaniu przenosin Algierczyka zespół z Londynu ponownie spełniałby ligowe przepisy i mógłby wypożyczyć pomocnika “Czerwonych Diabłów”.

W przypadku sfinalizowania przenosi Jesse Lingarda klub z Londynu miałby anulować wszystkie aktualne próby pozyskania napastnika na dłuższy okres. Jednak jak zwykle wiele rzeczy może się jeszcze zdarzyć.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze