Amad Diallo nie zagra z Evertonem, tylko w kolejnym meczu kadry U-23

manutd.com l.pospiech Łukasz Pośpiech
Zmień rozmiar tekstu:

Amad Diallo nie wystąpi w sobotnim meczu z Evertonem. Zamiast tego Iworyjczyk po raz kolejny weźmie udział w spotkaniu kadry do lat 23. Tym razem podopieczni Neila Wooda zmierzą się z rezerwami Blackburn Rovers.

Będzie to drugi występ Diallo w koszulce Manchesteru United. Przypominamy, że w pierwszym, skrzydłowy popisał się dubletem przeciwko rezerwom Liverpoolu. Największą gwiazdą tamtego spotkania był jednak napastnik Joe Hugill, który bramkarza “The Reds” pokonał aż czterokrotnie.

Amad będzie grał – powiedział Solskjaer. – Pracujemy nad jego sprawnością meczową. Oczywiście ciężko pracuje na treningach, a Blackburn to liderzy tabeli ligowej, więc to dobre wyzwanie dla nich.

Iworyjczyk grał w meczu z Liverpoolem na prawym skrzydle w składzie, który w ostatnim czasie osłabiony został przez wypożyczenia i permanentne odejścia kilku piłkarzy. Neil Wood zapowiada, że na wolne miejsca w kadrze mogą wskoczyć piłkarze z zespołu do lat 18.

– Naturalnie, jeśli zdarzy się tak, że będziemy mieli wolne miejsca, to kadra U-18 będzie grupą piłkarzy gotowych, by zacząć grę dla zespołu U-23 Manchesteru United – mówił Wood.

Podopiecznych Wooda czeka nie lada wyzwanie, bo Blackburn wystawi najprawdopodobniej kilku piłkarzy pierwszego składu w tym spotkaniu, na przykład Tony’ego Mowbraya. Po stronie Rovers możliwe, że zameldują się na boisku także Corry Evans i Elliott Bennett, czyli dwaj byli piłkarze “Czerwonych Diabłów”.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze