Raport z Włoch: Inter Mediolan zalega z opłatami za transfer Romelu Lukaku

Corriere dello Sport Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Inter Mediolan ma problemy z wypłaceniem premii zawartej w umowie zakupu Romelu Lukaku – donoszą włoskie media. Jak się okazuje, Manchester United rzekomo zaproponował aktualnemu liderowi Serie A dość niecodzienną możliwość spłaty zaległości.

Belgijski napastnik w 2019 roku zamienił „Czerwone Diabły” na włoski Inter Mediolan. Cały ruch wyceniany był na około 74 miliony euro.

Jak podaje „Corriere dello Sport”, Inter nie wypłacił premii zawartej w umowie z Manchesterem United. Brak wypłacenia premii za skutkował uruchomieniem klauzuli, która wymusza natychmiastową spłatę transferu Belga (pozostałe raty).

„Czerwone Diabły” przedstawiły jednak aktualnemu liderowi Serie A pewne rozwiązanie. Nie jest tajemnicą, że zespół z Old Trafford poszukuje na rynku transferowym nowego napastnika oraz środkowego obrońcy, a w osobach Lautaro Martíneza i Milan Škriniara menedżer Ole Gunnar Solskjaer ma widzieć potencjalne wzmocnienia drużyny z czerwonej części Manchesteru.

Zespół prowadzony przez Norwega chciałby złożyć latem ofertę za któregoś z zawodników Interu i na Old Trafford panuje przekonanie, że kwota potencjalnego transferu mogłaby wówczas zostać pomniejszona o aktualne zaległości „Nerazzurrich”.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze