Raport z Anglii: kwestia nowego kontraktu Bruno Fernandesa zostanie rozstrzygnięta pod koniec sezonu

Sport Witness Marcin Polak Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

W swoim pierwszym pełnym sezonie w Manchesterze United Bruno Fernandes był dotychczas zaangażowany przy 36 bramkach.

26-latek jest kluczowym graczem “Czerwonych Diabłów” od czasu przybycia na Old Trafford ze Sportingu w styczniu 2020 roku. W zeszłym tygodniu raporty z Anglii twierdziły, że ofensywny pomocnik odmawia podpisania nowego kontraktu, dopóki zarząd nie zagwarantuje mu, że latem do klubu dołączy kilku czołowych graczy.

Calciomercato.it neguje twierdzenia prasy angielskiej dotyczące reprezentanta Portugalii. Wyjaśniono, że Manchester United nie złożył oficjalnej ani konkretnej propozycji Fernandesowi. Szczegóły, w tym czas trwania nowej umowy, najprawdopodobniej zostaną omówione pod koniec tego sezonu lub gdy drużyna Ole Gunnara Solskjaera osiągnie swoje “cele”.

Pomimo twierdzeń wysuwanych w Anglii, w raporcie dodano, że przyszłość Fernandesa „naprawdę wydaje się być ściśle związana z Manchesterem United”, a relacje między jego agentami a klubem są „doskonałe”.

Calciomercato.it wyjaśnia, że ​​gwiazda drużyny Solskjaera zarabia 11 milionów euro za sezon, a jego obecne zarobki są „trudne do wyrównania w czasach Covid-19” przez jakikolwiek inny klub w Europie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze