Alex Telles i Fred o najgroźniejszym przeciwniku, przeciwko któremu grali

manutd.com Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Dwóch Brazylijczyków wzięło udział w popularnym formacie Q&A dla klubowych mediów. Po złożeniu najlepszych pięcioosobowych drużyn ze swoich rodaków, przyszła kolej na wskazanie najlepszego piłkarza, przeciwko któremu się mierzyli.

Lewy obrońca bez zastanowienia wskazał na Neymara. Środkowy pomocnik również bardzo ceni piłkarza Paris Saint-Germain, ale jako zawodnika “nie z tej planety” wybrał Lionela Messiego.

– Neymar to wspaniały piłkarz i bardzo trudno go pokryć – rozpoczął Fred. Uważam jednak, że najtrudniejszym rywalem, z którym się mierzyłem, był Lionel Messi. To geniusz nie z tego świata. Najlepszy piłkarz na świecie, cudowny zawodnik.

– Mierzyłem się z kilkoma groźnymi przeciwnikami. Odpowiadałem na to samo pytanie tydzień temu i nic się nie zmieniło – odparł natomiast Alex Telles.

– Biorąc pod uwagę jakość, szybkość oraz inteligencję, najtrudniejszym rywalem do pokrycia był Neymar. Analizuję zarówno reprezentację, jak i mecze przeciwko PSG.

– To wysoce wszechstronny piłkarz, który potrafi tak szybko podejmować decyzje, że trzeba naprawdę mocno się skoncentrować.

– Był dla mnie najtrudniejszym rywalem do upilnowania. Jestem przekonany, że wielu innych graczy przyzna mi racje – zakończył lewy obrońca.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze