The Athletic: Brighton, Rangers oraz Norwich City zainteresowane Jamesem Garnerem

The Athletic Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

James Garner przebywa aktualnie na wypożyczeniu w Nottingham Forest, gdzie uznawany jest za jednego z najlepszych zawodników zespołu z dolnej części tabeli Championship. Według najnowszych doniesień Garner swoją dobrą formą zapracował sobie na zainteresowanie ze strony dużych marek w brytyjskim futbolu.

Młody pomocnik od stycznia występuje w Nottingham Forest na zasadzie wypożyczenia. Wcześniej Garner reprezentował barwy spadkowicza Watfordu, lecz po zmianie szkoleniowca Anglik stracił miejsce w pierwszym składzie.

Absolwent akademii Manchesteru United w tym sezonie Championship zaliczył aż 34 występy, podczas których zanotował aż 3 trafienia oraz jedną asystę. Warto zaznaczyć, że 20-latek zdobył dwie naprawdę ładne bramki w dwóch ostatnich spotkaniach ekipy “The Reds”.

Jak podaje portal The Athletic: kilka zespołów Premier League w tym Brighton było pod wrażeniem formy jaką prezentuje Garner. Norwich City oraz Rangers również są zainteresowani pomocnikiem Manchesteru United. “Czerwone Diabły” są skłonne ponownie wypożyczyć pomocnika w przyszłym sezonie.

Chris Hughton po ostatnim spotkaniu Nottingham Forest został zapytany o przyszłość Garnera.

– W tej chwili skupiam się na tym co może dać nam aktualnie. Pamiętajmy, że naszym zadaniem jest pomaganie mu w rozwoju oraz utrzymywanie jak najlepszych relacji z Manchesterem United.

– Po sezonie zobaczymy co się wydarzy dalej. Nie jest naszym zawodnikiem, więc ciężko jest mi mówić o jego przyszłości. Jedyne co mogę powiedzieć to, że nasze relacje z Manchesterem United były bardzo dobre, a my jesteśmy zachwyceni z tego co Garner wniósł do zespołu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze