„The Telegraph”: Paul Pogba przejdzie do Realu Madryt pod warunkiem, że Zidane pozostanie szkoleniowcem „Królewskich”

The Telegraph Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Kontrakt Paula Pogby z Manchesterem United powoli dobiega końca. Jeśli klub z Old Trafford nie dojdzie do porozumienia z zawodnikiem to najprawdopodobniej będzie zmuszony do sprzedania Mistrza Świata latem, aby cokolwiek zarobić na jego przenosinach.

Nowe światło na aktualną sytuację Paula Pogby postanowił rzucić dziennikarz Mike McGrath, który na co dzień pisze dla brytyjskiego dziennika „The Telegraph”.

Zinedine Zidane musi pozostać w Madrycie, jeśli transfer Paula Pogby do Realu Madryt miałby się udać. Wszystkie zespoły La Ligi mają mniejsze budżety na wynagrodzenia dla zawodników na przyszły sezon, a Barcelona na chwilę obecną interesuje się innymi zawodnikami.

Paul Pogba wznowił kontakt z Johnem Cofie z którym grał w klubowej akademii. Cofie postanowił kontynuować swoją przygodę w futbolu bez ligowym i aktualnie przebywa w Southport.

Paul Pogba przechodząc z Juventusu w 2016 roku kupił prezenty wszystkim pracownikom klubu, których znał jeszcze z czasów grania w klubowej akademii.

Paul Pogba nie ma żadnego zespołu PR-owego. Mino Raiola zajmuje się umowami, a Pogba resztą. Jeśli na koncie zawodnika pojawi się nowe zdjęcie to nie jest wrzucone w jakimś celu, tylko odzwierciedla co w danym momencie czuje pomocnik.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze