Raport z Portugalii: Alex Telles może być częścią transakcji przy zakupie Nuno Mendesa ze Sportingu Lizbona

Sport Witness Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Wyścig o młodego piłkarza, Nuno Mendesa, po raz kolejny został szczegółowo opisany w portugalskiej gazecie „Record”.

Raport twierdzi, że „rekiny europejskie” walczą o podpisanie kontraktu z 18-latkiem, a zainteresowani nim są Barcelona, ​​Manchester City i Manchester United. Okazuje się, że gazeta ma coś konkretnego do powiedzenia na temat „Czerwonych Diabłów”. Tydzień temu twierdzili już, że Sporting może zawrzeć umowę z Alexem Tellesem.

Tym razem „Record” twierdzi, że Brazylijczyk mógłby być częścią wymiany, ale zwracają jednak uwagę, że gracz Manchesteru United chciałby poczekać do końca sezonu, aby ocenić swoją sytuację na Old Trafford, a następnie podjąć decyzję o przyszłości.

„Record” jako pierwszy sugerował, że Alex Telles może opuścić latem Manchester United i nie jest zaskoczeniem, że nadal utrzymują tę informację. Tymczasem inne portugalskie i brazylijskie dementują te plotki.

Klauzula odejścia Nuno Mendesa wynosi 70 milionów euro, a biorąc pod uwagę, żądania finansowe Sportingu oraz konkurencję na rynku transferowym, zrozumiałe jest, że kluby wykorzystają każdy argument, aby spróbować obniżyć jego cenę.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze