Edinson Cavani wybrany najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Tottenhamem

manutd.com Jakub Brzyski

Manchester United pokonał na wyjeździe Tottenham aż 3:1 i umocnił swoją pozycję wicelidera Premier League. W plebiscycie o tytuł najlepszego zawodnika meczu do samego końca walczył Paul Pogba z Edinsonem Cavanim, jednak to Urugwajczyk małą różnicą głosów wyprzedził Francuza i został graczem meczu.

W aplikacji Manchesteru United po zakończeniu wczorajszego spotkania można było oddać głos na najlepszego zawodnika „Czerwonych Diabłów”.

W pierwszej połowie Ole Gunnar Solskjaera nie mógł być zadowolony z decyzji o anulowaniu bramki Edinsona Cavaniego. Urugwajczyk wykorzystał świetne podanie Paula Pogby, lecz decyzją arbitra głównego bramka „El Matadora” została anulowana. Sędzia dopatrzył się przewinięcia na Sonie we wczesnej fazie akcji.

Pierwsza połowa tak naprawdę była do zapomnienia, lecz świetna druga połowa w wykonaniu Manchesteru United pozwoliła na zdobycie tak ważnych punktów. Bramki zdobyli Fred, Cavani oraz Greenwood, który pojawił się na boisku dopiero w drugiej połowie spotkania.

Gratulacje dla Cavaniego

Pojedynek głównie odbył się pomiędzy Paulem Pogbą, a Edinsonem Cavanim. Obaj zdobyli 37 procent wszystkich głosów, lecz zwycięzca może być tylko jeden.

Nagroda zawodnika meczu powędruje do Edinsona Cavaniego, który pokonał francuskiego pomocnika małą ilością głosów.