The Athletic: Jesse Lingard kocha Manchester United i nie odejdzie z niego za darmo

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Jesse Lingard nie zamierza odchodzić z Manchesteru United za darmo i zrobi wszystko, aby klub zarobił jak najwięcej na ewentualnej sprzedaży. W międzyczasie przedłużenie kontraktu z Edinsonem Cavanim może ostudzić myśli o zakontraktowaniu nowego topowego napastnika.

13 kwietnia ukazało się kolejne wydanie podcastu Davida Ornsteina oraz Marka Chapmana. Dziennikarze The Athletic wraz z ich redakcyjnym kolegą Laurie Whitwellem opowiedzieli o najnowszych wieściach transferowych związanych z Manchesterem United.

West Ham w styczniu starał się dodać klauzulę wykupu Jessego Lingarda. Manchester United nie zgodził się na to, ponieważ wypożyczenie miało być planem krótkoterminowym. Klub z Old Trafford myśli o Lingardzie w dłuższej perspektywie czasu, ponieważ pamiętają, że jest on ich wychowankiem.

Lingard kocha i szanuje Manchester United, więc nie odejdzie za darmo po wygaśnięciu kontraktu. Najprawdopodobniej Anglik zostanie sprzedany tego lata lub podpisze nowy kontrakt z klubem tylko po to, aby ten mógł zarobić jeszcze więcej na nim.

– Jeśli Manchester United zatrzyma Edinsona Cavaniego na kolejny rok to możliwe, że zmniejszy chwilowo zapotrzebowanie na nowego napastnika. Najwyraźniej jest to pozycja, nad którą „Czerwone Diabły” muszą jeszcze podebatować.

„The Ornstein & Chapman Podcast” można odsłuchać na Spotify.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze