Bruno Fernandes po wygranej z Granadą dla BT Sport: teraz czas na kolejny krok i wygranie półfinału

BT Sport j.zielinski Jakub Zieliński
Zmień rozmiar tekstu:

Bruno Fernandes w pomeczowej wypowiedzi dla BT Sport odniósł się do wygranego 2:0 spotkania z Granadą oraz oczekiwań co do półfinału i przyszłych przeciwników AS Romy.

– To było dobre spotkanie. W Lidze Europy zawsze gra się ciężko, niezależnie od tego z kim się mierzysz. Wiedzieliśmy, że Granada ma jakość i może tworzyć sobie sytuacje.

– Spisaliśmy się dobrze. Kontrolowaliśmy spotkanie i byliśmy dłużej w posiadaniu piłki. Dobrze poruszaliśmy się z piłką, co odzwierciedla wynik. Po raz kolejny 2:0 – to dla nas znakomity rezultat. Oczywiście, wszyscy chcą strzelać więcej bramek i mieć jeszcze lepsze wyniki, ale myślę, że najlepszym wynikiem jest zwycięstwo. Wygraliśmy i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi.

– Teraz czas na kolejny krok i wygranie półfinału. Przed nami jednak zmagania ligowe i należy na nich się skupić. Kolejne spotkanie zawsze jest najważniejsze, dlatego całkowicie skupiamy na meczu z Burnley.

O AS Romie:
– Wiemy, że włoskie zespoły grają bardzo dobrze. Mają dobrą organizację w obronie i potrafią sprawiać problemy w ofensywie. Kilku zawodników z tej drużyny grało w Anglii bardzo dobrze ich znamy. Wiemy, co musimy zrobić. Jeśli dobrze wykonamy swoją robotę, będziemy mieli okazje, by wygrać spotkanie.

O kolejnym występie Cavaniego z bramką:
– Każdy dobrze go zna i to, czego dokonywał w przeszłości. On jest prawdziwym napastnikiem, prawdziwym numerem 9. Jednak dla nas najważniejszy jest występ, dlatego niezależnie od tego kto gra na tej pozycji – dzisiaj był to Eddie, ale następnym razem może być to ktoś inny – naszym zadaniem jest posyłanie piłek w pole karne.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze