Raport z Włoch: Chris Smalling i jego rodzina ofiarami napadu z bronią w ręku

Sky Sports Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Chris Smalling i jego rodzina zostali okradzeni we wczesnych godzinach porannych w piątek rano, gdy uzbrojeni mężczyźni weszli do jego domu na obrzeżach Rzymu i ukradli zegarki, biżuterię oraz gotówkę.

Obrońca Romy opuścił ćwierćfinałowy mecz Ligi Europy z Ajaksem, ponieważ wciąż wraca do zdrowia po kontuzji kolana. Według włoskiej agencji informacyjnej „Ansa” trzech mężczyzn weszło do domu w okolicy Appia na obrzeżach stolicy po zdjęciu kraty z okna sypialni gracza.

Następnie mierząc do niego z broni palnej, zmusili go do otwarcia sejfu, zabierając trzy zegarki Rolex, biżuterię i około 300 euro w gotówce. Członkowie rodziny Smallinga byli obecni w domu podczas napadu. Jego żona zadzwoniła na policję około 5 rano. Na ten moment funkcjonariusze sprawdzają kamery w domu piłkarza.

Smalling i Roma nie skomentowali całego zajścia, ale były kolega z drużyny Manchesteru United, Marcus Rashford, napisał na Twitterze o swoim wsparciu.

Rashford napisał: – Myślę o tobie @ChrisSmalling i Twojej uroczej rodzinie. Poczułem się fatalnie, gdy po przebudzeniu zobaczyłem wiadomości o tym zajściu. Nie mogę sobie wyobrazić, jak się czujesz, ale mam nadzieję, że wszystko w porządku.

Roma i Manchester United zmierzą się ze sobą w półfinale Ligi Europy po tym, jak drużyna Serie A zremisowała 1:1 z Ajaksem w czwartek. Dwumecz zakończył się wynikiem 3:2.

W listopadzie ubiegłego roku doszło do włamania do mieszkania trenera Romy, Paulo Fonseci. Wówczas on, jak i jego rodzina byli poza domem. Zabrano zegarki i inne kosztowności. Kilka dni przed włamaniem do mieszkania Smallinga doszło również do napadu na dom napastnika Lazio, Joaquina Correi.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze