Agent Jacka Grealisha: nie postawiłbym Manchesteru United na szczycie listy zainteresowanych klubów moim klientem

MEN Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Jonathan Barnett, agent Jacka Grealisha, uważa, że jest małe prawdopodobieństwo, by jego klient przeszedł do Manchesteru United.

Manchester United od dłuższego czasu obserwuje Anglika i przygotował podwaliny pod transfer na początku 2020 roku, zanim zrobił krok zeszłego lata, jednak utrzymanie Aston Villi w Premier League – dla której 25-latek był niezbędny – zmniejszyło wolę odejścia pomocnika i podniosło cenę wywoławczą. Grealish później podpisał nowy kontrakt z Villą do 2025 roku.

Manchester United zdecydował się sprowadzić Donny’ego van de Beeka z Ajaxu za 35 milionów funtów. Holender nie jest w stanie pokazać swojej jakości na boisku, co doprowadziło do spekulacji, że klub mógłby ponownie spróbować pozyskać kapitana Villi.

Jednak w wywiadzie dla SNTV, Barnett odrzucił Old Trafford jako prawdopodobne miejsce docelowe i przyznał, że Grealish może pozostać w Birmingham.

– Prawda jest taka, że ​​nie wiemy co się stanie – powiedział. – Jest wiele zainteresowanych klubów i nie umieściłbym Manchesteru United na szczycie tej listy. Być może zostanie w Villi. Jest taka możliwość, więc teraz klub musi rozpocząć rozmowy z Jackiem, z nami i wtedy podejmiemy decyzję na temat przyszłości.

Oczekuje się, że tego lata Manchester United będzie miał intensywne okienko transferowe, a Ole Gunnar Solskjaer i dyrektor piłkarski John Murtough chcą w końcu zakończyć przegląd składu.

Na ten moment najważniejsze dla klubu z Old Trafford jest wzmocnienie środka obrony, zakup defensywnego pomocnika oraz prawoskrzydłowego i mogą nie być zainteresowani usługami Grealisha.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze