Jose Mourinho do Antonio Valencii: praca z tobą, to była czysta przyjemność

Instagram Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Były szkoleniowiec Manchesteru United Jose Mourinho w jednym z najnowszych postów na swoim Instagramie postanowił wysłać wiadomość Antonio Valencii. Portugalczyk chciał podziękować swojemu byłemu podopiecznemu za wspólnie spędzone chwile.

W ostatnich dniach świat piłki nożnej obiegła wiadomość, że wieloletni zawodnik oraz były kapitan Manchesteru United postanowił zakończyć swoją piłkarską karierę. Antonio Valencia bo o nim mowa został ściągnięty na Old Trafford jeszcze przez legendarnego Sir Alexa Fergusona.

Ekwadorczyk przetrwał zmieniające się wizje klubu, które spowodowane były brakiem stabilizacji na posadzie szkoleniowca pierwszego zespołu. Lojalność i wytrwałość została dostrzeżona co za skutkowało otrzymaniem opaski kapitańskiej.

Valencia był jednym z ulubionych zawodników Jose Mourinho podczas jego przygody na Old Trafford. Portugalczyk we wpisach na swoich kontach społecznościowych postanowił skomentować zakończenie kariery swojego byłego podopiecznego.

Antonio praca z tobą, to była czysta przyjemność. Chciałbym życzyć tobie wszystkiego co najlepsze. Byłeś prawdziwym mistrzem i mam z tobą same pozytywne wspomnienia. Zdobyłeś 3 trofea i żadnego nie mogą ci odebrać.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze