Steven Gerrard: chciałbym usiąść z sir Aleksem Fergusonem, napić się kawy i porozmawiać o prowadzeniu klubu

MEN Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Menedżer Rangers, Steven Gerrard, ujawnił, że utrzymuje regularne kontakty z legendą Manchesteru United, Sir Aleksem Fergusonem.

40-letni Gerrard cieszył się niezwykle udanym sezonem na stanowisku kierowniczym. Poprowadził szkocką drużynę Rangers do tytułu mistrza Szkocji i został wybrany Menedżerem Roku przez Scottish Football Writers ‘Association.

Były kapitan Liverpoolu tchnął nowe życie w szkocką najwyższą klasę rozgrywkową i na początku tego tygodnia został pochwalony przez Fergusona, który opisał pracę Gerrarda w Rangers jako „wspaniałą, zarówno na boisku, jak i poza nim”.

Menedżer Rangers ujawnił, że utrzymuje regularny kontakt z Fergusonem. Legenda Manchesteru United regularnie kontaktowała się z nim, aby służyć radą.

– Jestem naprawdę zaszczycony i onieśmielony jego słowami i zdradzę ci mały sekret. Odbyłem z nim kilka rozmów – powiedział Gerrard po zdobyciu nagrody SFWA. – Odkąd przeszedłem na piłkarską emeryturę, odłożyliśmy wcześniejszą rywalizację na bok i poświęcił czas na rozmowę telefoniczną, abym przekazać mi kilka rzeczy. Zadałem mu kilka pytań odnośnie prowadzenia Rangers.

– Świetnie się z nim rozmawiało i chciałbym w pewnym momencie pójść naprzód. Chciałbym usiąść z nim i napić się kawy. Zgodził się na to i to jest fantastyczne, ponieważ nie musi poświęcać mi swojego czasu, zwłaszcza będąc byłym rywalem. Ale myślę, że to pokazuje, jakim jest typem człowieka – nie jest tylko kultowym menadżerem, którego wszyscy znamy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze