Raport z Włoch: Manchester United wycenił Diogo Dalota

SportWitness Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Diogo Dalot przebywa aktualnie na wypożyczeniu w AC Milanie i zapowiada się, że raczej odejdzie na stałe z Old Trafford latem. Zdaniem mediów z półwyspu Apenińskiego “Czerwone Diabły” postanowiły wycenić swojego zawodnika.

Według najnowszych doniesień włoskich mediów po wielu miesiącach niepewności co do przyszłości portugalskiego obrońcy na Old Trafford postanowiono podjąć decyzję o wycenieniu zawodnika.

Dalot całą bieżącą kampanię spędził na wypożyczeniu we włoskim AC Milanie i najprawdopodobniej nie powróci już do Manchesteru. Jednak jeszcze pozostaje kwestia dogadania transferu bocznego obrońcy.

Dziennikarz Sky Sports Emanuele Baiocchini ujawnił, że “Czerwone Diabły” wyceniły reprezentanta Portugalii na około 20 milionów euro.

Na chwilę obecną AC Milan nie jest zainteresowany ściągnięciem gracza po takiej kwocie i jak na razie nie rozpoczęto nawet rozmów z samym zawodnikiem. Wysoka cena za Dalota może zniechęcić “Rossonerich”, którzy mogą skusić się na poszukiwaniu tańszego zamiennika na rynku.

Według Milan News zawodnik pomimo ewentualnego fiaska rozmów Manchesteru United z AC Milanem nadal może pozostać we Włoszech. Zainteresowanie zawodnikiem przejawiają jeszcze takie ekipy jak Napoli oraz Roma, która od nowego sezonu prowadzona będzie przez Jose Mourinho, który ściągnął obrońcę swego czasu na Old Trafford.

Jednak pomimo zainteresowania problemem ponownie może być cena, więc “Czerwone Diabły” mogą być zmuszone do zejścia z niej.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze