Dymitar Berbatow dla Betfair: rozumiem Harry’ego Kane’a, ponieważ byłem w podobnej sytuacji

BetFair Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

W ostatnich dniach media obiegła wieść, że Harry Kane najchętniej opuściłby Tottenham. Całą sprawę postanowił skomentować były napastnik Manchesteru United Dymitar Berbatow, który w przeszłości zmagał się z podobnym dylematem.

– Rozumiem Harry’ego Kane’a, ponieważ byłem w podobnej sytuacji. Postąpiłem tak jak uważałem, lecz teraz on ma przed sobą ten sam dylemat. Nie mam zamiaru żalić się na decyzję jaką sam podjąłem. Postanowiłem podążać własną ścieżką w piłce.

– Nie pochodzę stąd i od zawsze chciałem osiągnąć jak najwięcej. Mogłem tego dokonać dzięki Manchesterowi United, ponieważ to w jego barwach wygrywałem trofea oraz byłem najlepszym strzelcem ligi.

– Jednak sprawa Harry’ego Kane’a jest lekko inna od mojej, ponieważ Anglia jest jego domem. On musi wiedzieć co jest dla niego priorytetem. Na koniec dnia zawsze chodzi o grę oraz radość z niej. Jeśli pozostanie w Tottenhamie, to na pewno tego doświadczy.

– Moja sytuacja była łatwiejsza, ponieważ dostałem niepowtarzalną okazję. Byłem ambitny, lecz musiałem się długo zastanawiać nad decyzją. Opuszczenie Tottenhamu nie było takie łatwe.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze