Paul Scholes: Manchester United potrzebuje kreatywnego pomocnika

Mirror Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Paul Scholes uważa, że ​​Manchester United musi tego lata wzmocnić dwa kluczowe obszary, jeśli ma zmierzyć się z Manchesterem City o tytuł w przyszłym sezonie.

Drużyna Old Trafford zakończyła sezon 12 punktów za swoim lokalnym rywalem, zajmując drugie miejsce w Premier League. Głównym priorytetem Ole Gunnara Solskjeara jest wypełnienie luki latem poprzez pozyskanie kilku graczy do swojej drużyny.

Scholes uważa, że aby zbliżyć się do City, Manchester ​​United potrzebuje kreatywnego gracza, takiego jak Jack Grealish czy Jadon Sancho, i środkowego obrońcy, takiego jak Marquinhos z PSG, który będzie partnerem Harry’ego Maguire w obronie.

Man United był mocno powiązany z Harrym Kane’em, który powtórzył swoje pragnienie opuszczenia Spurs w zeszłym tygodniu, ale legenda klubu uważa, że ​​obecnie zespół z Old Trafford nie potrzebuje nowego napastnika, ponieważ swój kontrakt przedłużył Edisnon Cavani, a w świetnej formie jest Mason Greenwood.

– Myślę, że potrzebujemy kogoś, kto jest kreatywnym pomocnikiem. Grealish lub Sancho, jeden z nich byłby idealny. Byłoby wspaniale mieć lewonożnego środkowego obrońcę, ale nie sądzę, żeby to było potrzebne, nie sądzę, żebyśmy byli tak zdesperowani.

– Chciałbym zobaczyć nowego partnera obok Maguire’a. Myślę, że Lindelof gra dobrze, jednak po prostu uważam, że to nie wystarczy, by wygrać ligę. Marquinhos z PSG. Myślę, że były świetny obok Maguire’a, ale znowu mówimy o dużych pieniądzach.

Manchester United był wiązany zarówno z Grealishem, jak i Sancho zeszłego lata, ale to nazwisko gracza z Dortmundu częściej przewija się przez ostatnie dni w kontekście transferu na Old Trafford.

Man United nie był w stanie osiągnąć porozumienia z BVB w sprawie skrzydłowego 12 miesięcy temu, ale Anglik jest ponownie gorącym nazwiskiem na rynku transferowym. Drużyna z Bundesligi żąda za swojego gracza 100 milionów funtów.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze