Borussia obniży cenę za Sancho. Transfer coraz bliżej

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Według dziennikarzy “The Times” Manchester United jest coraz bliżej porozumienia z Borussią Dortmund w sprawie transferu Jadona Sancho. Kluczową kwestią ma być cena, która jak podaje dziennik została obniżona do 80 mln euro. 

Jednym z priorytetów Ole Gunnara Solskjæra w letnim oknie transferowym ma być wzmocnienie prawego skrzydła. Od dłuższego czasu “Czerwone Diabły” starają się sprowadzić na Old Trafford Jadona Sancho, który idealnie wypełniłby lukę na tej pozycji. Niestety jak dotąd nie udało się dogadać ceny jaką miałby Anglik kosztować, ale to ma się zmienić w obliczu obniżenia wymagań przez Borussie Dortmund.

BVB zeszłego lata oczekiwało początkowo 109 milionów funtów, lecz po długich negocjacjach kwota ta spadła do 100 milionów euro, niestety to nadal było za dużo dla Manchesteru United. Tym razem może być inaczej, ponieważ włodarze klubu z Zagłębia Ruhry nie będą się upierać przy swoim i obniżą cenę.

“The Times” donosi, że klubu doszły już do porozumienia i klub z czerwonej części Manchesteru będzie musiał wpłacić “zaledwie” 80 mln euro ratami. Spowodowane jest to faktem, że Jadonowi Sancho pozostały zaledwie dwa lata do końca kontraktu, a coraz krótsza umowa może grozić dalszym spadkiem wartości.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze