Rob Dorsett: jeśli Harry Maguire nie pojawi się na dzisiejszym treningu drużynowym, to najprawdopodobniej nie zagra w meczu z Chorwacją

Sky Sports Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Reprezentacja Anglii rozpoczęła ostatnie przygotowania przed nachodzącymi Mistrzostwami Europy. Według najnowszych wieści nadal nie wiadomy jest występ Harry’ego Maguire’a w pierwszym meczu Euro 2020.

Rob Dorsett podczas porannego programu telewizji Sky Sports opowiedział o najnowszych doniesieniach ze zgrupowania “Synów Albionu”. Wieści związane w głównej mierze były ze zdrowiem Harry’ego Maguire’a oraz jego dostępnością na pierwszy mecz nadchodzących Mistrzostw Europy.

– Kolejny wspaniały dzień na St. George’s Park. Reprezentacja Anglii powróciła do swojego ośrodka szkoleniowego i odbędzie swój pierwszy trening od przedwczoraj. Najważniejszą kwestią jest to, czy Harry Maguire pojawi się na boisku treningowym wraz z drużyną. Jak na razie zawodnik nie brał udziału w żadnej grupowej jednostce treningowej.

– W zeszłym miesiącu mogliśmy oglądać kapitana Manchesteru United w bucie ochronnym i poruszającego się o kulach. Wiele osób zastanawiało się czy zawodnik w ogóle da radę zagrać na Mistrzostwach Europy.

– Jednak te negatywne scenariusze można już chyba wyrzucić do kosza, ponieważ jedynym pytaniem jest, kiedy Harry Maguire będzie zdolny do gry. Optymistycznie Gareth Southgate mówi, że jego zawodnik zagra, lecz nadal nie wiemy kiedy.

– Jeśli nie zobaczymy Maguire’a na boisku treningowym w kolejnych godzinach, to może oznaczać, że raczej nie zagra w pierwszym meczu z Chorwacją. Pamiętajmy, że są to spotkania w ramach fazy grupowej, więc jest mało przerwy pomiędzy nimi.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze